Szanowni Państwo! W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookie oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

rodzinnie

13.04.2019 / Ludzie

Wyspy możliwości

Na Reunion ucieka przed rekinami na szczyt wulkanu, Sri Lankę przemierza wagonem towarowym z listami Witkacego w kieszeni, a na Zanzibarze przestaje liczyć czas. Olga Reszelska – pełna radosnej energii – z zadziwiającą konsekwencją wciela w życie kolejne swoje pomysły zawodowe i podróżnicze.

08.04.2019 / Ludzie

Szukanie dziury w całym

„Ledwie zacznę o czymś opowiadać, od razu uciekam w dygresję i tworzę nowy wątek” – ostrzega nas Mirek na początku spotkania. „Mogę się rozgadać i wyląduję w miejscach, w których nawet mnie nie było, a będę udawać, że mam szeroką wiedzę” – śmieje się. Zwiedził pół świata, zdecydowaliśmy jednak, że porozmawiamy o Azji Południowo-Wschodniej.

01.11.2018 / Ludzie

Szukamy podobieństw w różnicach

W życiu i podczas podróży nie szukają ekstremów, lecz umiaru. Cenią spokój i balans. Zjechali całą Europę, choć szczególnie upodobali sobie Włochy. Wojtek i Iza niedawno spełnili też swoje wieloletnie marzenie i spędzili dwa tygodnie w Tokio.